Sensodyne True White ile #gerçekgülüş


Herkese merhaba!

Güzellik hakkında onca yazı yazarken aslında diş macunlarından hiç bahsetmememiz akıl alır iş değil :) Kırmızı bir ruj sürdüğümüzde onu çarpıcı kılan asıl şey bakımlı dişler bence.

Ben çok hassas diş etlerine sahibim, kullandığım diş fırçamı değiştirsem, özensiz ve sert bir şekilde fırçalarsam hemen diş etlerim kanamaya başlıyor. Bu yüzden hep dikkatli olmaya çalışıyorum ve tek bir marka tercih ediyorum. O da Sensodyne True White diş macunu. Diş fırçamı da hep Sensodyne alırım. Bence hassas dişler konusunda en iyi fırçaları üreten marka.

Diş hekimlerinin önerdiği bir marka olması bana güven veriyor. Konu dişler ve sağlık olunca riske girmeye hiç gerek yok diye düşünüyorum. Her gün biraz dikkatle ömür boyu dişçilerde sürünmekten kurtulabiliriz.

Sensodyne'in birçok farklı amaca hizmet eden macunları var, bu serisi adından da anlaşılacağı gibi dişlerin gerçek beyazlığını ortaya çıkarmak konusuna odaklanmış. Benim gibi sürekli çay tüketen hatta daha fena kahve tiryakisi bir insansanız, dişlerinizi fırçalamayı ihmal eder ya da iyi bir diş macunu kullanmazsanız dişlerde oluşan leke ve sararmalarla şok olursunuz. Dişleri beyazlatacağım diye aşındırıcı özelliği yüksek olan diş macunları ile dişlerinizi fırçalamak da dişlerinizdeki hassas bölgelere zarar verebiliyor, buna da dikkat etmek lazım zira ben bu konudan çok çekmiştim... Bu diş macunu ise birçok günlük diş macununa göre 10 kat daha az aşındırıcı özelliğe sahipmiş

Diş ve diş etleriniz benimki gibi hassassa ve dediğim gibi çay, kahve tüketen bir insansanız Sensodyne'in True White diş macununu kullanmalısınız. Hassas dişlerde rahatlama sağlamayı, diş yüzeyindeki lekelerin çıkarılmasını ve yenilerinin oluşmasının engellenmesine yardımcı olmayı vadediyor. Ben de bu vaatlerini yerine getirdiğini düşünüyorum.

Elbette diğer tüm diş macunları gibi bu Sensodyne True White serisi de nefesi rahatlatma, çürüklerle savaşma ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı olma sözü veriyor.

Daha detaylı bilgi için tıktık

İçerik: www.stylebat.com
Bir boomads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe