Hasta Yatağı Üreticisi Haskar Medikal

Son yıllarda gelişen teknoloji insan hayatının hemen hemen her alanına girmiş bulunmakta. Sağlık sektörü de bu alanların en başında geliyor. Hastaları sağlığına kavuşturmak için üretilen onlarca cihazın yanı sıra artık üretici firmalar hastaların daha iyi şartlar altında bakılabilmesi için hasta yatağı üretmeye başladı. Son model teknoloji ile hasta yatağı üreten firmalar ürettikleri çeşitli ürünler ile hastalık sürecinin kısalmasına direkt olarak etki etmektedir. Türkiye'de hasta yatağı üretimi konusunda Haskar Medikal firması ön plana çıkmaktadır.


Hasta Yataklarının Hastalara Sağladığı Avantajlar

Hastaların bakımını kolaylaştırmak amacı ile hasta karyolası üretimi yapan Haskar Medikal tarafından üretilen yataklar arasında lazımlıklı hasta yatağı, lazer kesimli yatak, baklava dilimli yatak, hareket özelliğine sahip yataklar ve boru tipi hasta yatakları bulunmaktadır. Bu yataklar 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolaları ile birlikte kullanılarak hastaya kolaylık sağlamaktadır.

Hasta yatağı kullanan hastaların sırt bölgelerinde kan toplama, yara oluşması gibi durumlar görülmez. Çünkü bu yataklar tamamen ortopedik oldukları için hastanın vücudunda masaj etkisi bırakmaktadır. Ayrıca kumanda yardımı ile kolay bir şekilde hareket ettirilen bu yataklar hataya yatarken hareket etme özelliği kazandırır. Hasta yataklarının kişilere sağladığı en büyük avantaj ise tuvalet ihtiyaçlarını kolay bir şekilde yapabilecek kapasitede olmalarıdır. Lazımlıklı yataklarda kişiler tuvalet ihtiyaçlarını tek başlarına giderebilmektedir.

Ev Kaliteli Hasta Yatakları Nereden Alınır?

Hastasının sağlığını düşünen aileler Türkiye'de hasta yatakları üretimi konusunda adını sıkça duyuran ve birbirinden kaliteli hasta yatakları üreten Haskar Medikal'i tercih edebilirler. Haskar Medikal üretim tesislerinde üretilen çeşitli özelliklerdeki hasta yatakları Türkiye'nin 81 ilinde ve Avrupa'nın önemli ülkelerinde satışa sunulmaktadır. Firmada yer alan hasta yatakları 10 yıl garantili olarak satılıyor. Satın almak istemeyen kişiler ise firmadan istedikleri yatağı ve karyolasını kiralayabilirler.

loading...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe