Perrelet Poker saati

Dünya saat sektörüne adını altın harflerle yazdıran ve özel tasarımları ile kullanıcılara kaliteli yaşam fırsatı sunan Perrelet markası dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu saatler, üzerinde çeşitli şans oyunlarını barındıran ve saatçilik dünyasında fark yaratan inanılmaz bir tasarımdır. Poker saat ve şans oyunları arasındaki uyum ve eşsiz tasarım gözler önüne sürülmüştür. Genellikle erkek kol saati olarak satılmaktadır. Bunun sebebi kadınlarda ne yazık ki beklediği etkiyi yakalayamamasıdır. Marjinal bir görünümü olmasının yanında renklerin uyumuyla âdete kendini özel kılmayı başarmıştır.

Bileğinizdeki bu ilginç ve eşi benzeri olmayan saat şans oyunu oynarken masadakilere ufak bir gözdağı vermenizde size yardımcı olacaktır. Perrelet Poker saatler şans oyunlarından ilham alınarak tasarlanmış olup modern çağa ayak uydurmasıyla gözleri üstüne çekmiştir. Aslında bir nevi şans oyunu oynayanların koleksiyonu olmuş ve şans oyunlarına meraklı olanların hayallerini süslemeyi amaçlamıştır. Bir yandan da favori oyunlarınızı kolunuzda taşımanıza imkân tanımış olmaktadır. Bu saatlerin iskambil kâğıdından da feyz alınarak tasarlandığı düşünülmektedir.

Bu ilginç görünümü ile şans oyunlarına meraklı olan kişileri fazlasıyla mest edecek gibi görünmekte. Bu eşsiz tasarımdan sadece 20 örnek üretilmiştir. Yaklaşık fiyatı 194 bin dolara satışa sunulacak olan Perrelet Poker saati oldukça sıra dışı bir saattir. Perrelet Poker saati genellikle yuvarlak, oval, düz, kare, dikdörtgen gibi şekillere sahip, şık, estetik, asil, göz alıcı ve renk uyumuyla insanların gözlerini büyülemektedir.

Kol saati denince basit değil gösterişli, şık ve en önemlisi sizin tarzınızı yansıtacak bir kol saati arıyorsanız tüm bunları bu saatte bulacaksınız. Oldukça güzel ve bulunduğunuz ortama uyum sağlayabilecek bir üründür. Türkiye’de fazla olmasa da satın alabileceğiniz bir üründür ve kargosu bedavadır. Tasarımı ile göz dolduran, görenlerde hayranlık uyandıran eşsiz ve şık aksesuarlara sahip olmak için can atıyorsanız Royalsaat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bumerang - Yazarkafe