Sitemiz yazarı olun

Yazar olmak, sesinizi duyurmak istiyorsanız size büyük bir fırsat. Milyonlarca okur kitlesine ulaşma şansını kaçırmayın.

Yazılarınızı milyonlara duyurmak istiyorsanız hemen mail göndererek yazınızı bizimle paylaşınız. Sitemiz yayın prensiplerine ve genel konulara uygun tarzda yazılarınızı hemen bize gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki yorum gönder formunu kullanarak bizimle yazılarınızı paylaşma şansına ve sesinizi sitemiz aracılığı ile duyurma şansına sahip olabilirsiniz.

Editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yazılarınız yayına alınacaktır. Hem de sizin imzanızla. Hürriyet, Sabah, Vatan ve Milliyet gazetelerinin internet siteleri ile ortak çalışmalar yapmaktayız.

Sanal ortamda keyifli bir işbirliği için sizlerinde katkılarınızı bekliyoruz.

Site Yönetimi

VEKA MEDYA Sağlık TV

* Yazarlık başvurusu yaparak yazdıklarınızdan sorumlu olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. VEKA MEDYA yazarların yazılarından hiç bir sorumluluk kabul etmez. VEKA MEDYA yönetimi yazarları ve yazıları haber vermeksizin silme değiştirme hakkını saklı tutar. Yayınlanan yazılar için yazanlara maddi bir ödeme yapılmaz, yazı gönderenler tüm bu şartları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Post a Comment

2 yorum:

  1. merhaba yazılarımızı hangi mail adresine gönderceğiz.

    YanıtlayınSil
  2. Merhaba,
    Mailinizi iletisim@vekamedya.com gönderebilirsiniz.

    YanıtlayınSil

Önizleme
Bumerang - Yazarkafe