SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

2 Ağustos 2019 Cuma

Polonya Turları

Polonya yaz için küçük ama etkili bir tatil kaçamağı olabilir. Kıyı şehri olması nedeniyle gerek deniz turizmi gerekse de tarihi dokusuyla sizlere çok farklı bir deneyim yaşatacak olacak kent uygun fiyatlı turlarla sizleri bekliyor. Firmamızın sizlere sunduğu öneriler aracılığıyla herhangi bir detayı atlamadan tüm ülkeyi baştan aşağı gezmiş tüm yerel lezzetleri tatmış olacaksınız. Üstelik erken rezervasyon ile tatilini oldukça ucuz bir miktara getirmeniz mümkün. Türkiye'de beş yıldızlı otelde bir hafta tatil yapmak yerine yurt dışında aynı parayla yeni bir kültürü tanıyabilir, yeni yerler görebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de kalitenizde ödün vermemiş olacaksınız, gerektiği yerde üç veya dört yıldızlı otellerde konaklayacak, kaliteli ve düzgün bir şekilde yemek yiyeceksiniz.

Polonya Tur Paketleri Nelerdir?

Herkesin bütçesine göre ayarlanmış tur paketlerimiz en düşük 400 Euro’dan başlayıp 900 Euro’ya kadar ulaşabiliyor. Bu paketlerin içerikleri birbirinden tamamen bağımsız şekilde hazırlanmış durumda. Siz size uyan en iyi paketi seçerek hemen tatilinizi başlatabilirsiniz. Üstelik hangi gün nerede ne yapılacağını paketin satın alma sayfasından inceleyerek turunuzu detaylı olarak planlayabilirsiniz. Bunun yanında tur paketlerimizde gezilecek yerlerde yapmanız gereken şeyler için de ufak bir öneriler kısmı bulunuyor, orayı inceleyerek de bütçenizle ilgili detaylı planlama yapabilirsiniz.


Polonya Turu Ödemelerini Nasıl Yaparım?

Sizlere tur paketlerinde esneklik yaptığımız gibi ödeme seçeneklerinde de esneklik sağlıyoruz ister erken rezervasyon isterse zamanında ödeme olsun tüm ödemelerinizi on iki aya kadar taksitlendirebilir veya peşin olarak tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik farklı kartların sağladığı avantajlardan yararlanarak tatilinizi daha ucuza getirebilirsiniz.

Polonya Vize Durumu

Avrupa Birliği'ne dahil olan Polonya Türklerden vize istemektedir. Bunun için ister tek Polonya vizesi isterseniz de schengen vizesi alarak ülkeye giriş çıkıp yapabilir, gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize ve pasaport süreci masrafları firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Bu ödemelerin hepsi müşteriye aittir. Ayrıca seyahat sürecinde yapacağınız tüm kişisel harcamalardan da firmamız sorumlu değildir, bu ödemeleri müşteri kendi cebinden karşılayacaktır. Bunların haricinde her kişinin genel sağlık sigortası yaptırması gerekmektedir.


*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok