SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

24 Haziran 2020 Çarşamba

Pamuğun Yumuşacık Doğallığını Teninizde Hissedin!

Pamuğun Yumuşacık Doğallığını Teninizde Hissedin!

Hibboux’nun yüksek emiciliğe sahip, %100 doğal uzun lifli pamuktan üretilen havluları teninizde yumuşacık bir dokunuş yaratıyor. Tekstilde kullanılan malzemenin zararlı etkenlere karşı test edildiğini gösteren uluslararası Oeko-Tex kalite etiketine sahip olarak üretilen havlu çeşitleri dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Doğaya ve çevreye saygılı üretim mottosu ile Hibboux’nun tamamen geri dönüşüme uygun yumuşacık havluları teninizde ipeksi bir mutluluk hissini yaşatıyor. Sağlıklı, doğal, uzun ömürlü ürün çeşitlerini sadece internet mağazası üzerinden satışa sunan marka, bütçe dostu olarak da öne çıkıyor. Tüm çeşitlerini diğer ürün grupları gibi ileri teknoloji ile üreten Hibboux, toplanma sürecinden dokumasına kadar doğal pamukla kaliteyi avuçlarınızda hissettiriyor.


Antibakteriyel Özelliği ile Sağlık Dostu Ürünler


Yenilikçi tarzı ve yüksek teknolojisi ile yoğun pamuk dokusuna sahip Vogue havlular, çift katlı yapısıyla defalarca yıkamada bile ilk günkü kalitesini korur. Günlük hayatımızda tenimize en fazla temas eden ürünlerden birisi olan havluların hijyenik olması ailenizin sağlığı için ekstra önem taşıyor. Hibboux’nun uzun lifli ve dayanıklı pamuk kullanılarak üretilen modelleri yüksek emicilik özelliği sayesinde kısa sürede nemi yok ediyor. Böylelikle kısa süre içerisinde kuru kalıyor. Bu özelliği ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için yüzeyde bakterilerin üremesini önlüyor. Sahip olduğu uzun hav özelliği ile teninizi pamuğun yumuşacık dokunuşu ile saran Hibboux Vogue Havlu çeşitleri, üç farklı boyutu ile kullanıma sunuluyor. Farklı renk alternatifleri ve yenilikçi dokusu ile tüketicileri buluşturan Hibboux ürünlerindeki bordür çizgilerinin tek yönlü uygulaması ve ince çizgisi sayesinde yüzeyindeki dolgunluğunu koruyor. Piyasadaki ürünlerden daha büyük boyutlarda üretilen havlular bu özelliği ile kullanım konforu yaratıyor.


Çift Katlı Yapısıyla Yıpranmaların Önüne Geçiyor!


Havlular ev yaşamında her gün ihtiyaç duyduğumuz kullanım sıklığı yüksek ürünlerin başında geliyor. Sıcacık bir banyonun ardından çift katlı yumuşacık dokunuşu ile teninizi saran banyo havluları adeta terapi etkisi yaşatıyor. Ekstra su emiciliği sayesinde kullanım rahatlığı sağlayan Hibboux markalı ürünler yıkandıkça yumuşaklığını arttırıyor. Her gün kullandığımız banyo havlusu modellerinin kaliteli olması, aynı zamanda dayanıklılığını ve ömrünü uzatıyor. Vogue ürünleri çift katlı yapısı ile sık yıkamaya karşı yıpranmadan uzun süre kullanım olanağı sağlıyor.


Banyoların dekorasyonunda değişmez parçalardan havlu setleri ile misafirlerinizi en şık biçimde ağırlayabilirsiniz. Dekorasyonun da bir parçası olan havlu setleri estetik ve dekoratif görünüşü ile banyolara doğal bir esinti taşıyabilir. Mutfakta da kullanılabilen el havlusu çeşitleri mutfakta geçirdiğiniz zamana ekstra konfor katmaya hazır. Farklı desenleri ve çizgileri yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken el ürünleri mutfaklarınızda kaliteyi üst sınırlarda yaşayabilirsiniz.


En değerli varlığınız bebeklerin hassas ciltlerine temas eden ürünler için gösterdiğiniz hassasiyet Hibboux’nun çevre dostu ürünleri ile yerini güvene bırakıyor. Bebeklerinizin minik tenini yumuşacık dokusu ile saran hem kız hem de erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan modeller banyo keyfini taçlandırıyor.


Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ile Alışveriş Keyfi Hibboux’da


Çevreci, doğaya saygılı üretim anlayışını satış sonrası destekle birleştiren Hibboux, yataklarda 100 gün ve diğer tüm ürünlerinde 30 gün koşulsuz ve kolay iade süreci ile mutlu müşteriler yaratıyor. Ürünlerinde kaz tüyü, kuş tüyü, içeren malzemeler kullanmayan marka, doğayla uyumlu sürdürülebilir çevre felsefesini tamamlıyor. İnternet mağazacılığı sayesinde minimum havlu fiyatları tüketicilere sunuluyor. Hibboux, 24 saatte kargo ve koşulsuz iade süreciyle online alışverişin keyfini doruklarda yaşatıyor. Pamuğun yumuşacık doğal dokunuşu ile banyo keyfinizi taçlandırmak ve teninizi doğallığın esintisi ile buluşturmak için Hibboux’nun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pamuğun Yumuşacık Doğallığını Teninizde Hissedin!

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok