SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Sizi Sizden Daha İyi Tanıyan Biri Var

Yatsan’dan yeni trend visco yataklar… Ne istediğinizi öğrenmenin en kolay yolu sanırım oturup saatlerce düşünmek değil. Kendinizi bir kitapta ya da sevdiğiniz bir filmde keşfetmek de oldukça zor. Siz iyisi mi huyunuzu, sizi en çok görene sorun. Ne arzuladığınızı, aslında nasıl alışkanlıklarınızın olduğunu, en iyi en çok beraber zaman geçirdikleriniz bilir. Üstelik danıştığınız kişi bir de akıllı ve tecrübeli biri ise demeyin keyfinize.

İnanmakta zorlanabilirsiniz ama bu sisteme göre, sizi nasıl rahat hissettireceğini en iyi bilen, muhtemelen yatağınız olacaktır. Hayatınızın üçte birini beraber geçirdiğiniz, en mutlu ve en umutsuz zamanlarınızda hep yanınızda olan, aklınıza her geldiğinde yüzünüzü gülümseten ve yanından hiç ayrılmak istemediğiniz yatağınız, artık ileri teknoloji bir akıl ile geliştirilmiş durumda.

Yeni nesil ve yükselen trend visco yataklar sizi nasıl mutlu edeceklerini zaman içerisinde öğreniyor. Biraz şaşırtıcı farkındayım ama bedeninizin şekline ve ağırlığına göre kendini ayarlayan bu yataklar, o eski yaylı yataklarla arasına büyük bir mesafe koymuş durumda. Hepimiz uyurken yatağımıza belirli bir baskı uygularız. Visco yatak, üzerindeki baskı kalktıktan sonra tekrar eski hâline dönerek, orijinal formuna tekrar kavuşuyor. Çukurlarda sıkışıp kalmayan vücutlarda, kan dolaşımı rahatlıyor ve kaslar kendilerini daha az gergin hissediyor. Böylece uyku sırasındaki istemsiz dönme hareketleri azalıyor ve uyku kalitesinde gözle görülür bir yükselme yaşanıyor.

Bu gelişkin teknoloji yataklar bir süredir hayatımızdalar ve sahiplerinin hayatlarını değiştirmeye devam ediyor. Uzmanların da sıklıkla önerdikleri bu yataklar, yeni yatak almak isteyenlerin tercihleri listesinde üst sıralara yükseliyor. Artık hemen hemen hepimiz için vazgeçilmez bir özellik olan ortopedik yapısı ile bu yaysız yataklar; bel, boyun ve sırt ağrıları gibi yaygın rahatsızlıkların giderilmesi için etkili bir yöntem. Vücudunuzun kas ve eklem yapısının sağlığını korumak için, daha bu sorunlarla karşılaşmadan müdahalede bulunmak önemli. Gerçek bir uyku deneyiminin ve konforlu bir uyku hayatının ne demek olduğunu ancak onu tecrübe edenler anlayabilir. Bence siz de vücudunuzun sizden beklediği bir kararı hemen şimdi alın. Hemen bir Yatsan’a uğrayın, konforlu gecelere ve enerjik gündüzlere şu anda bir adım atın.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok