SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

12 Ocak 2021 Salı

Hediye kartı

Hediye kartı

Hediye vermenin birçok yolu vardır, sevdiğiniz kadın veya erkek için oluşturduğunuz romantik bir ortam da hediyedir, kendi ellerinizle yaptığınız özel bir yemek veya eşya da hediye olarak sunulabilir, sahip olduğunuz bir şeyi vermek de hediyedir, yeri gelir bir eşya olur, yeri gelir vaktiniz ya da mağazalardan onun için satın alıp sunduğunuz bir hediyelik veya deneyim. Her biri farklı oluşturulmuş bu hediyeleri sunmanın da pek çok seçeneği vardır elbette. Örneğin annenize doğum gününde aldığınız bir kazağı hoş bir kutuda sunabilir, ya da ne istediğine kendisi karar versin bu onu daha mutlu edecektir diye düşünüyorsanız da hediye kartı olarak sunabilirsiniz. Seçeneklerin gün geçtikçe çoğaldığı bu zamanlarda, yeniliklerden faydalanmak da kaçınılmaz oluyor. Hediyeye yepyeni bir tarz kazandıran Bodo, yenilikçi tarzlarda çağın ihtiyaçlarına uygun olarak oluşturduğu deneyim hediyeleri ve gittikçe büyüyen içeriği ile sizlere kurtulmak istediğiniz sıradanlıklardan sıyrılma seçeneği sunuyor. Hediye kartı ve e-sertifika seçenekleri ile belirlediğiniz deneyim hediyelerini sevdiklerinize farklı yollar ile sunabilmeniz mümkün.

 

Hediye kartı kullanımı ve fırsatları


Bodo.com üzerinden belirlediğiniz hediye seçeneklerini hediye kartı satın al butonundan işleminizi gerçekleştirip, tebrik metninizi mektup kısmına yazabilirsiniz daha sonra, göndermek istediğiniz adresi, e-posta adresi ve kişisel bilgiler kısmını da doldurup tamamladıktan sonra ödemenizi gerçekleştirerek, heyecanla deneyim hediye paketinizi beklemeye başlayabilirsiniz. Gelen pakette, içerisinde konfeti ve özel süslemelerle hazırlanmış hediye kutusu, deneyimlerin resimlerle görselleştirilip anlatıldığı hediye kartları, tebrik metni ve ödemeyi gerçekleştireceğiniz plastik hediye kartı yer alacaktır. Hediyenin sahibi bunlar arasından istediğini seçebilir, online üzerinden kartını aktive edebilir ve belirlenen zaman dilimi dahilinde deneyimini istediği gün gerçekleştirebilir. Ayrıca bodo, bu deneyimler arasında istediği seçeneği bulamayan müşterileri için hediyesini değiştirebilme fırsatı da sunuyor. Üstelik online üzerinden kolayca halledebilir. Bodo değerli müşterileri için her şeyi, en kolay ve avantajlı hale getiriyor.

 

Hediye kartı ile alınabilecek deneyim hediye fikirleri


https://bodo.com/tr/ üzerinden satın aldığınız her deneyim için hediye kartları kullanabilir veya dilerseniz e-sertifika şeklinde, deneyimi vereceğiniz kişinin e-posta adresine sürprizinizi yönlendirebilirsiniz. En yakın erkek arkadaşınıza, mezuniyet hediyesi olarak ilgilendiği alanlardan biri olan silahlarla ilgili hoş bir sürpriz, ‘’Poligonda Silahla Atış’’. Bilgisayar başında yoğun saatler geçiren kız kardeşinize faydalı ve ince düşünülmüş bir doğum günü hediyesi ‘’Mix Masaj’’, 45 dakika sürecek olan bu masaj seansının ardından kalan 2 saat gibi bir zaman diliminde dilerse saunayı kullanabilir, dilerse de yüzme havuzunda eğlenerek rahatlayabilir. Özenle seçtiğimiz komplekslerde müşterilerin memnuniyetine son derece önem gösterilmekte ve pek çok fırsat da sunulmaktadır. Bodo ile hala tanışmadıysanız, gittikçe genişleyen hediye kataloğumuzu incelemenizi önemle tavsiye ederiz.


*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok