SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

28 Ekim 2016 Cuma

+90 3B Dijital Fabrika

2005 yılında kurulan Türkiye’nin ilk ve tek 3B Dijital Fabrikası olan +90, profesyonel 3D yazıcıları ve Hızlı İmalat Teknolojileri ile farklı yapı ve özelliklerdeki ürünlerin fiziki prototiplerini kısa sürede ve düşük maliyetlerle üreten çözümler sunarak sektörün öncülerinden olmuştur. Profesyonel 3D yazıcı alanında ileri teknolojileri bünyesinde barındıran +90 3B Dijital Fabrika, birikimli ve tecrübeli kadrosu ile her sektöre hizmet vermektedir.


+90 3B Dijital Fabrika, konsept modelden prototiplere ve üretime yardımcı ekipman ihtiyaçlarına kadar 1000 kadar acil parça üretimi gerçekleştirmektedir.


+90 3B Dijital Fabrika’nın proje danışmanları, müşterilerinin talep ettikleri parçaların özelliklerine göre farklı üretim aşamalarından en uygun olanı seçmektedirler. +90 3B Dijital Fabrika genel olarak, Katmanlı Üretim Teknolojileri olarak adlandırılan FDM, Polyjet, SLS, Voxelijet gibi teknolojilerin yanı sıra Silikon Hızlı Kalıplama yöntemini de bünyesinde barındırmaktadır. +90 3B Dijital Fabrika’nın web sitesinde de bulunan Osteoid Medikal Atel üretilirken farklı üretim aşamalarından geçmiştir. Profesyonel 3B baskı teknolojisi ile üretilen ürün, 3B yazıcıların yardımı ile kullanım kolaylığı olması açısından iki parça halinde imal edilmiştir. En verimli sonucun bu şekilde alınacağı düşünülmüştür.

Kullanılan teknoloji kadar bir başka konu da, kullanılan malzemelerdir. İhtiyaç duyulan parçanın kullanımına göre şeffaf, esnek, metal ve ısıya dayanıklı olması gibi seçenekler sunan +90 3B Dijital Fabrika, tasarımların fiziksel ve mekanik tasarımını da düşünmektedir. Teknolojilerin sağladığı avantajlar müşteri memnuniyetlerinden ve +90 3B Dijital Fabrika’nın uzun süredir sektörün öncüsü olmasından dolayı anlaşılmaktadır.

Üretilen parçaların fonksiyonel ve estetik olmasına önem gösteren +90 3B Dijital Fabrika, müşterilerine sunumlarını bu özellikleri ön planda tutarak yapmaktadır. Işık, geçirgenlik, su ve ısıya dayanıklılık, renk gibi özellikler haricinde görselliğin öneminin bilincinde olan 3B Dijital Fabrika, ürünlerin maketlerini ya da prototiplerinin sunumlarında bu özellikleri dikkate alarak oluşturmaktadır.


Fabrika sunumlarını yapacakları ürünlerin maketlerinde görsel beklentilerini karşılamak için zımpara, boya, krom kaplama gibi farklı işlemleri uygulamaktadır.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışan +90 3B Dijital Fabrika, hızlı imalat çözümlerini sadece endüstriler ile değil, üniversitelerden bireysel tasarımcılara kadar herkes ile paylaşmaktadır. Böylece tasarımlarını kaliteli ve ekonomik ürünlere dönüştürmek isteyen herkes profesyonel bir 3D yazıcıya sahip olmadan bu yeni nesil teknolojiden faydalanabilmektedir. Bunun için +90 3B Dijital Fabrika’nın web sitesindeki online teklif sayfasından yararlanılabilmektedir. Uzun üretim ve üretilen ürünün müşteriye ulaşma aşamalarını kısaltan +90 3B Dijital Fabrika, üreticinin de tüketicinin de süreçlerini hızlandırmaktadır.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok