SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

14 Ocak 2017 Cumartesi

Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi

Açılımı “Aileden Biri” olan Huzur ve Bakımevi’nin kuruluşu 2014 yılına dayanıyor. AB BAKIMEVİ Huzurevi, kurulduğu yıldan itibaren huzurevi ve bakımevi hizmeti sunuyor. Bu alanda Sağlık Bakanlığı’nca ruhsatlandırılan ilk şirketlerden biridir.

Açılışından günümüze kadar binlerce aileye destek olmuşlardır. “Aileden Biri” ismi ile daha duyduğunuzda içinizi ısıtan bu huzur ve bakım evinin ortamı da buradan anlaşılacağı gibi sıcak ve samimidir. Ailelere kendilerini en rahat hissedecekleri ortam olan evlerinde hizmet veriyorlar. Ancak sosyalleşme ve konaklama ihtiyacı duyanlara da kapıları her zaman açık. Ben kendimi en rahat evimde hissediyorum derseniz ayrı, konaklamaya ve sosyalleşmeye ihtiyacım var derseniz de onların sıcak ortamlarında ayrı hizmet sunuyorlar. Binalarını görmek isterseniz sizi seven seve gezdirip bilgilendiriyorlar. Hedeflerinin, ailelerin kolaylıkla ulaşacakları yerlerde bulunan özel olarak tasarlanmış binalarda, uzman ekipleri ile misafirlerinin fiziksel, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu söylüyorlar. Söylemekle kalmıyorlar, anlattıklarını eyleme döküyorlar. Misafirlerinin yaşam kalitelerinin artırılması amaçlanarak kurulmuş ve yıllardır da hiç ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor. Bakım evini ziyaret ettiğinizde misafirlerine nasıl önem verdiklerini yine misafirlerinin yüzlerinden kolaylıkla anlayabiliyorsunuz. Kapıdan girer girmez içinizi bir huzur kaplıyor. Bu huzur sizin orayı sevmeniz için yeterli olabiliyor. Bir de Aileden Biri ekibi sizi adına yakışır şekilde davrandığın da mutluluktan ayaklarınız yerden bile kesilebilir. Burada misafirlerin hakları onlara detaylı bir şekilde aktarılıyor. Misafirler istedikleri zaman en doğru bilgiye ulaşabiliyor. Rahatsızlıkları için istediği sağlık kuruluşunu seçebiliyor. Mahremiyetine saygı gösterilmesi kaçınılmaz. Tedavisine izin vermek ya da durdurmak tamamen hastanın kontrolünde bulunuyor. Güvenlik ve şikâyet gibi daha birçok hakkı bulunuyor.

Misyonu, uzun dönemli bakım hizmetlerinde en önemli referans merkezi olmak üzerine kuran Aileden Biri ile tanışmak isteyenler web sitesinden rahatlıkla ulaşabilir. Ayrıca gidip mekân ve ekip araştırması yapılarak da daha sağlıklı bilgiler alınabilir. Misyonundan ve vizyonundan bu zamana kadar sapmayan kurum daha birçok başarılı işlere imza atacağa benziyor. Aileden Biri Huzur ve Bakımevi Evi ile tanıştığınıza çok sevinecek, ekibi ise size iyi insanların hala var olduğuna inandıracak.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok