SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

22 Haziran 2017 Perşembe

Orta Doğuya Medikal Ürün Satarak Milyonlar Kazanabilirsiniz

Ülkemizde son dönemde öyle yeni iş fikirleri ortaya çıkıyor ki gerçekten girişimcileri takdirle izliyoruz. Son olarak Orta Doğu üzerine bir araştırma yapan genç bir ekip burada en fazla ihtiyaç olan ve buraya satılabilecek ürünlerle ilgili güzel bir araştırmaya imza attılar. Sayısız doktor ve vatandaş ile görüşen ekip sonunda bu bölgeye yatırım yapmaya karar verdiler. Yatırım bu bölgelerdeki genel karışıklıktan ötürü medikal ürünlerin pazarlanması alanında yapılmasına karar verildi.

Medikal Ürünlerle Orta Doğu Pazarına Girin
İlk olarak bölge analizinden sonra hangi ürünlerin ihtiyaç olduğu ve Türkiye’de üretim fiyatları karşılaştırması yaparak buradaki Pazar oluşturulmaya çalışıldı. Öncelikle bu ekip bir tercüme ofisi ile anlaşma imzaladı. Tüm ürünlerin medikal tercümesi önce İngilizceye ardından Arapçaya yapıldı. Ardından bu medikal tercümeli ürünler güzel sunumlar ile önce doktorlar sonra hastanelere pazarlanmaya başladı. Ciddi bir potansiyel oluşunca ardından ekip burada ilerde ihtiyaç olabilecek yeni bir alana yöneldi. Patent alanında yönelen genç girişimciler patent tercümelerinde de tecrübeli bir ekiple iş birliği yaptılar.

Orta Doğu’da Patentlere İlgi Artıyor
Yeni bir buluş ortaya çıkarma noktasında kendi iç sorunlarını aşmakta zorlanan Orta Doğu ülkeleri bir hayli geride kaldılar. Bu alandaki açığı fark eden genç arkadaşlar yine tercüme bürosundan yardım alarak bir patent firmasının bu bölgelere hizmet veren temelini attılar. Bu çalışmalar ile hem medikal ürünlerin pazarlanması hem de dünyadaki trendleri takip ederek bunların patent tercümeleriini yaptırarak gelecek adına ciddi yatırımlar yaptılar.

Ülkemizin Güneyi Ticaret Anlamında Kazandıracak
Medikal ve patent alanında bu genç kardeşlerimizin başarısı hepinize örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Zira savaşlar, iç çekişmeler, ülkeler arasındaki sorunlar, terör örgütleri gibi bir çok sorunla uğraşan güney komşularımız maalesef yatırım yapabilme noktasında zayıf kalmaktadırlar. Dışarıya bağımlı üretim olmayan ekonomi uzun süre daha bu ülkelerin kaderi olacak gibi. Sağlık alanında yatırım yapan arkadaşlar gibi bu yazıyı okuyanlar bu ülkelerde ilerde inşaat, giyim ve sanayi başta olmak üzere bir çok alanda yatırıma açık yerler olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Medikal ürün pazarı olarak bu ülkelere ABD ve İngiltere başta olmak üzere milyarlarca dolar satış yapmaktadırlar. Buradaki medikal veya sağlık pazarında bizde daha çok yerimizi almalıyız. Özellikle patent sektöründe bir den fazla firma ile buralarda köşe başlarına sahip olarak ülkemize katma değer oluşturmalıyız. Hükümetimizin desteği ile sağlık turizmindeki başarımızı bu ülkelere tıbbi gereçler satacakta gerçekleştirebiliriz. Bu pazara girmek isteyenlere tercüme hizmeti için linkteki siteyi tavsiye edebilirim. https://www.imgetercume.com/medikal-tercume

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok