SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

18 Temmuz 2018 Çarşamba

İş hayatının terlik seçimi “Sabo Terlik”

İş hayatının her yerinde olmazsa da bazı alanlarında bir takım standartlar vardır. Sürekli olarak ayak üstünde faaliyet gösteren kişilerin genel olarak daha sağlıklı bir çalışma açısından tercih ettikleri ürünlerden birisi de sabo terlik ya da crocs terlik diye tabir edilen modellerdir. Son zamanlardca bazı yerlerde bu terlikler zorunlu olarak kullanılmaktadır. Özellikle, sağlık sektöründe bulunan kişiler halk sağlığı için hijyen kurallarını taşıması gereken tüm alanlarda sabo terlik modelleri tercih edilmektedir.

Hemşire Terliği, doktor terliği olarak da bilinen bu terlikler, kir ve hijyen açısından olumsuzluk yaratacak bakterileri tutmaz, farklı noktalara taşımaz. Bu nedenle, sağlık sektörü başta olmak üzere üretim ve gıda sektöründe de yoğunluklu olarak bu terlikler kullanılmaktadır. Zaman içerisinde konfor ve rahatlığını düşünen kişilerin tercihleri arasında bulunan sabo terlik yada Crocs terlik modelleri sanitasyon kurallarının bazı sektörlerde yoğun olarak uygulanmasının ardından oldukça popüler hale gelerek, tercihler arasında yer almıştır.

Sadece hijyen açısından değil, zaman içerisinde kurum ve hizmet sektörlerinin kıyafet yönetmeliklerinde de yer alan düzene göre bazı sektörlerde sabo terlik modelleri zorunlu hale getirilmiştir. Bu nedenle hem hijyen hem sağlık hem de konfor açısından bu terlik modelleri oldukça revaçta bir seyir izlemektedir. Bu ürünlerin modelleri arasında Lumberjack terlik modelleri de eklenebilir. Lumberjack Ayakkabı olarak bilinen markanın aynı zamanda terlik modelleri de oldukça popüler. Oldukça hafif fakat sağlam bir malzemeden üretilen tabanının yanı sıra hava geçirgenliği yüksek üst malzemesi ile ayağınızda koku yapmayacak ve gün boyu rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Sabo ve Crocs Terlik Modellerinin Özellikleri

• Sabo ve crocs terlik modelleri tamamen ayağın yapısına göre tasarlandığı için kişiye daha fazla konfor sağlamaktadır.
• Ayağın yapısına göre tasarlanan iç kısmının yanı sıra deri taban sayesinde özellikle uzun süreli ayakta faaliyet gösteren kişiler için yorgunluk hissini en aza indirmektedir.
• Anti bakteriyel yapısı sayesinde kullanılan tüm alanlarda hijyen sağlamaktadır.
• Terlikler üretim aşamasında anti mikrobiyal olarak üretildiği için bakteri ya da mikropları terlikle birlikte farklı alanlara taşımazsınız.
• Kolay temizlenen bir yapıya sahip olan bu terlikler, yapıları gereği mikrop taşımazlar.
• Terlik yüzeylerinde bulunan delikler sayesinde sürekli olarak ayak hava ile temas halindedir. Bu sayede terlikler herhangi bir terleme ya da koku durumu oluşturmaz.
• Kış mevsiminde ise pamuklu çoraplar ile kullanılabilen bu terlikler ayağın üşümesini de engellemektedir.
• Sabo ve crocs terlikler hava alabilen yapıda oldukları için egzama ya da mantar gibi terleme ile oluşan bazı ayak rahatsızlıklarının da görülmesini engellemektedir.

Sabo ve Crocs Terlikler Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır?

Sabo ve crocs terlik genel olarak medikal terlik adı ile de bilinmektedir. Bu açıdan genel olarak sağlık sektöründe daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle, hemşire, hasta bakıcı, doktor ve diğer hastane görevlilerinin en fazla tercih ettiği, çoğu kez zorunlu olarak kullandıkları ürünlerden birisidir. Ayrıca, terlikler tüm ortamda hijyen ve temizlik sağladığı için gıda, üretim, tesis, okul gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Sadece, hijyen açısından değil, terliklerin özel olarak tasarlanan yapısından dolayı sürekli ayak üstü görev yapan kişilerin konforu açısından da kullanımı uygundur. Bu nedenle, fabrika yada tesis gibi alanlarda görev alan kişiler hem hijyen hem de rahatlık için bu terlikleri tercih edebilirler.

Sabomar ile Güvenli Alışveriş

Sabomar bu tip terliklerin satışında 5 yıldır faaliyet gösteren ve güven sağlamış online satış yapan bir sitedir. Sabomar.com adresinden isterseniz kredi kartınızla isterseniz kapıda ödeme yolu ile bir çok terlik modelini satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünleri sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz. Bazı ürünler el yapımı olması sebebi ile teslim süresi uzasa da kalitesi açısından beklemeye değer.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok