SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

19 Ocak 2019 Cumartesi

Yüz Felci Tedavisi İçin Doç. Dr. Serdar Nasır


Yüz Felci Hakkında Her Şey

Doç Dr. Serdar Nasır, yüz felci tedavisi alanında uzmanlaşmış ve yüz felci geçiren hastalarıyla kendisi ilgilenerek tedavi öncesi ve sonrası her zaman hastalarının dilek ve şikayetlerine yardımcı olarak yüz felcinden kolayca kurtulmanız konusunda yardımcı olur. Yüz felci hakkında tüm bilgileri paylaştığı yuzfelci.net adresi üzerinden de yüz felci hakkında her şeyi öğrenebilir aynı zamanda Doç. Dr. Serdar Nasır hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yüz Felci Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
  • ·         Mikrocerrahi (Ameliyat ile Tedavi)
  • ·         Botoks
  • ·         Fizik Tedavi (Akupunktur)

Yukarıda saydığımız gibi üç farklı tedavi yöntemi bulunan yüz felci hastalığı tedaviler hakkında daha detaylı bilgi almak için yuzfelci.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Doç. Dr. Serdar Nasır, yüz felci geçiren hastaların hastalık seviyesine göre en doğru teşhisi koyarak bir tedavi uyguluyor ve hastalarının tedavi sonrasında psikolojik açıdan da kendilerini rahatlatmaları için her zaman yanlarında oluyor.

Yüz Felci Egzersizleri Nelerdir?

Yüz felci tedavisi konusunda en önemli nokta hastaların doktorunun yapmasını istemiş olduğu egzersizleri düzenli olarak yapmalarıdır. Peki, yüz felci egzersizleri nelerdir? Doç. Dr. Serdar Nasır, yüzfelci.net sayfası üzerinden yüz felci hakkında bilgi vermenin yanında egzersizleri hakkında da detaylı bilgi vermeyi unutmamış. Yüz felci egzersizleri hakkında detaylı bilgi almak için yuzfelci.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Kısaca bahsedecek olursak genelde bilinen yöntemler kaşlarınızı oynatmak, sıvı içecekleri ağız kaslarını çalıştırmak için pipet ile içerek tüketmek, gözleri kapatıp açmak, ıslık çalmak, yumuşak bir diş fırçası ile yüzün belirli bölgelerine masaj yapmak gibi yüz felci egzersizleri yapılması doktorlar tarafından yapılması istenir.

Daha fazla bilgi almak ve Doç. Dr. Serdar Nasır ile iletişime geçmek için yuzfelci.net adresine bakabilirsiniz.

Muayene Adresi: Çankaya, Cinnah Cd. No:75/5  Çankaya/Ankara  06680 Türkiye
 Telefon0312 441 0600
                 0533 085 21 59


SPONSOR İÇERİKTİR.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok