SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

5 Şubat 2020 Çarşamba

Böcek İlaçlama Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler

Sahip olduğumuz sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmekte olduğumuz böcek ilaçlama hizmetlerimizde her zaman kalite odaklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Hijyenin olması gerektiği her alanda faaliyet gösteren firmamız, sizlere daha sağlıklı bir alanda yaşama fırsatı sunmaktadır.

Tahta Kurusu İlaçlama Çalışması

Çok küçük bir yapıya sahip olmaları nedeni ile zorlukla fark edilebilen tahta kurusu, özelliğine en uygun ilaçlama yöntemi kullanılarak yok edilmektedir. Kan emerek besleniyor olması nedeni ile oldukça tehlikeli olan tahta kurularının en kısa sürede çözüme kavuşturulması son derece önemlidir. Uzman ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tahta kurusu ilaçlama hizmetlerimizde sizlere her zaman % 100 garantili çözümler sunmaktayız.

Pire İlaçlama Çalışması

En zararlı parazit canlılar arasında yer almakta olan pireler, insan sağlığı için önemli bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Günümüzde en etkili yöntemler kullanılarak uygulanmakta olan pire ilaçlama çalışmalarını her türlü mekan için kusursuz bir biçimde yerine getirmekteyiz.

Pire ilaçlama çalışmalarına geçmeden evvel ekibimiz mekanda bir analiz gerçekleştirir ve daha sonra en uygun ilaçlama yöntemine başlar. Yaşam alanlarını istila eden pirelerden kendi yöntemleriniz ile kurtulmaya çalışmanız olası bir durum değildir. Bu nedenle öncelikle uzman bir yardım talep etmeniz atılacak en doğru adımlar arasında yer alıyor.

Fare İlaçlama Çalışması

İnsan sağlığı için en zararlı canlılar arasında fareler kuşkusuz ki ilk sırada yer almaktadır. Girdiği alanda çok kısa bir süre içerisinde çoğalmaya başlayan fareler için en kısa sürede çözüm yolunun bulunması gerekmektedir. Her fare türü taşımış olduğu mikroplar nedeni ile zararlı canlılar arasında yer almaktadır. Hem etçil hem otçul olan bu zararlı canlılar tüm ortamlarda sorunsuzca yaşama fırsatı bulabilmektedir.

Fare ilaçlama hizmetlerimizde insan sağlığına zarar vermeyecek en başarılı yöntemler tercih etmekteyiz. İlaçlama çalışmasının tamamlanmasının ardından farelerin tam olarak yok olduğundan emin olarak mekandan ayrılmaktayız. İlaçlama hizmetleri ile birlikte uzun süreli olarak fareleri yaşam alanlarınızdan uzak tutma fırsatı elde edebilirsiniz.

Böcek Avcısı adı altında sizlere daima Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanarak hizmet sunuyoruz. Böcek ilaçlama talepleriniz için 7/24 kesintisiz olarak bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok