SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

28 Mayıs 2020 Perşembe

Uykudan Daha Fazlası: Enza Home Yatak Odası

Yataş Grup'un sağlamlık ve şıklık altyapısıyla bünyesine kattığı Enza Home, güçlü çizgisini yatak odası konseptlerinde de konuşturuyor. Yatak odasından beklentileri yüksek olan, odasını yalnızca uyku değil, yaşam alanı olarak değerlendiren ve konforun yanı sıra tasarımı da göz önünde tutan kişilere hitap eden Enza Home yatak odası mobilyaları, ürünlerinin zarafeti, kusursuzluğu, rahatlığı, kullanışlılığı ve uzun ömürlülüğü ile yeni nesil mobilyaları hayatınıza dahil ediyor. 21 farklı tasarımdan ilham adam yatak odası konseptiyle her yaştan ve her zevkten bireye hitap etmeyi amaçlayan Enza Home; elegant, asimetrik, country gibi birbirleriyle zıt görünen birçok çizgiyi aynı potada eritmeyi başarıyor ve sizlere geniş bir tercih yelpazesi sunuyor.

"Tarz" Asla Uyumaz

Uçuk, modern, sıra dışı, bohem, fonksiyonel, klasik, retro, avangard, rustik, country... Hangi tarza sahip olunursa olunsun, Enza Home'un yatak odası takımlarında mutlaka karşılığını bulur. Yalnızca karyola, şifonyer ve komodinden ibaret olmayan bu takımlar, tarzını ince detaylarda gizleyen mükemmeliyetçi zevklere göre! Rengarenk ve soft renkli kırlentler ve birbirinden göz alıcı markiz ile puflarla yatak odasının şıklığını tamamlamak isteyenleri maksimum düzeyde memnun edecek birçok tasarım, Enza kalitesiyle evlerinize girmeye hazır. Koyu bir bazla kombin edilen renkli aksesuarlar, yaşamınızın en değerli zaman dilimlerini geçireceğiniz yatak odanıza kimlik kazandıracak.

Çizgilerin Armonisiyle Güçlü Tasarımlar

Yatak odası takımlarında Enza Home ayrıcalığı, tasarımların birbiriyle mükemmel dansıyla kendini ortaya koyuyor. Şifonyeri, karyolası, dolabı, komodiniyle birbirini bütünleyen zevkli çizgiler ortaya koyan bu takımlarda hakim tema, konforun estetikle entegrasyonu. Düz ve modern çizgilere sahip yatak odası gruplarını yüksek ve çok bölmeli şifonyerlerle tamamlayan çizgiler, oval karyola başlıklarını silindir puflarla tamamlayan gruplar, farklı ölçülerde dolap alternatifleriyle ihtiyaca cevap veren Rustik malzemeler, chester markizli ve kapitoneli tasarımlar arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Kişiye özel kulp, ayak, karyola ve renk seçenekleriyle "terzi usulü" üretim ayrıcalığını konuşturan yatak odası takımları gözlerinize adeta şölen yaşatacak. Yatak odası takımları, kapitone ve chester aşıkları için adeta biçilmiş kaftan.

Yüzde 100 Rahatlık, Limitsiz Hareket!

Enza Home'un yatak odası modellerini tanımlayan ana kelimelerden biri, kesinlikle hareket! Yaşam alanınızı daraltmayan, sizlere rahat bir giyinme ve hareket etme olanağı sunan, alanınızı güzelleştirirken fiziksel güvenliğinizi de düşünen bu takımlar, minimal çizgilerde dizayn edildi. "Dar alanlarda limitsiz hareket" mottosuyla hareket eden Enza Home'un maharetli tasarımcıları, yüzlerce giysiye yetecek büyüklükte dolaplarla "sığamama" derdini de tamamen ortadan kaldırıyor.

Ahşabı Konuşturan Konfor

Konforunu şık çizgilerinin yanı sıra büyük bir malzeme skalası ile zenginleştiren yatak odası takımları her zevke hitap ediyor. Arizona ceviz ile parlak vizonu, açık ceviz ile metalik kahveyi, koyu meşe ile doğal hasır görünüm, rose ile lakeyi ve daha aklınıza gelebilecek onlarca malzemeyi birçok tasarım kombinasyonuyla bir araya getiren Enza Home yatak odası takımları, içerdiği ürün gruplarındaki kişiye özel kullanım formunu da dikkate alıyor. Kimi yatak odasında ahşap görünümlü kulplar yer alırken, kiminde rose kulplu ergonomik tasarımlar sizleri karşılıyor. Vizon, rose, akrilik, metalik, meşe, ceviz, lake ve stone gibi birçok malzeme ve renk seçeneğiyle sizleri karşılayan yatak odası takımları, malzemelerin ayak tasarımlarıyla da zevklere nokta atışı bir isabet gerçekleştiriyor. Kim hayranı olduğu ahşabı, istediği renkte boyanmış olarak görmeyi ve içerisinde uyumayı istemez ki?

Geniş renk yelpazesi, her zevke dokunan, elegant, yeni nesil, sağlıklı ve uzun ömürlü yatak odası takımlarını incelemek ve bu seçkin koleksiyona daha yakından bakmak için Enza Home'u ziyarete edin, her bütçeye uygun yatak odası takımı fiyatları ile tarzınızı yakalayın.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok