SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

29 Eylül 2020 Salı

Gençlerin Kendi Dünyalarına Özel Genç Odası Tasarımları

Gençlerin Kendi Dünyalarına Özel Genç Odası Tasarımları

Bireysel yaşam alanlarının artması ile beraber yatak odaları da kişisel zevklere göre dekore edilebiliyor. Bunlardan biri de tamamen gençlerin zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan genç odası tasarımları oluyor. Dinamik formlu mobilyalar, canlı renkler ve enerjisini gençlerden alan yatak odaları pek çok aksesuarla da hareket kazanabiliyor. Farklı temalar ve stillere göre tasarlanan, gençlerin hobilerini, ilgi alanlarını ve zevklerini yansıtan en özgün tasarımları İder Mobilya'da bulabilirsiniz. Yeni nesil mobilyalar, çok yönlü kullanım sunan dolaplar ve daha nice özgün tasarımlar İder Mobilya'da sizlere sunuluyor.


Gençlerin Kendi Dünyalarına Özel Genç Odası Tasarımları

Yeni Genç Odası Trendi: Doğal Dokular

 

Gençler için eğlenceli fikirler ile dolu genç odası dekorasyonları, farklı tarzlara uyum sağlayarak değişkenlik gösteriyor. Bunlardan biri olarak yeni yıl trendleri arasında sayılan doğal dokuların daha sık kullanılması gösteriliyor. Özellikle kız genç odası tasarımlarında ahşap materyallerin daha sık kullanılması ve bu tür mobilyaların yeşil renk dekorasyonu ile kombinlenmesi, sıcak bir yaşam alanı oluştururken aynı zamanda son derece modern bir stil dizayn ortaya koyuyor. Ahşabın beyaz renkli mobilyalardan oluşması görsellik açısından klasik bir hava verirken, mekânda mavi ve beyaz renklerin kontrast oluşturması ise erkek genç odası dekorasyonunda mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Bu tür dekorasyonlar ile uyumlu tablolar, modern abajurlar ve gençlerin stili ile uyumlu aksesuarlar ise onların kıpır kıpır enerjisi ile uyumlu bir oda dizaynı yaratıyor.


Siyah ve Beyazın Uyumuna, Metalin Kusursuz Yalınlığına Kulak Verin

 

Genç odası takımı modelleri arasında siyahın ve koyu renklerin baskın olduğu modeller, aslında zemin ve duvar çalışmaları ile uyumlu hale geliyor. Odadaki netlik ve sadelik duygusunu hissetmenin temel adımı ise duvarların bir kısmının siyah bir kısmında beyaza boyandığı odalarda ortaya çıkıyor. Bu tür bir alana yerleştirilecek bol kapaklı ve çekmeceli dolaplar, genç odası içerisinde düzeni sağlamanın en pratik yollarından biri olarak görülüyor. Bu nedenle çocuk odası takımı için mobilya seçimi yaparken, daha çok gömme ya da modüler özellikli mobilyalar seçebilirsiniz. Böylece daha düzenli bir oda yaratırken, genel tasarım ve havalı görünümden de vazgeçmemiş olursunuz.

 

Yüksek teknoloji altında, özel tasarımlar ile son derece kullanışlı hale getirilen ve gençlere hitap eder tarzda şekillendirilen genç odası takımları farklı zevklere hitap ediyor. Örneğin, metal merdivenli ranzalar genç odası modelleri içerisine modern bir hava kazandırırken, çekmece tutacakları, şifonyer ve karyola ayaklarında da metal kullanılması genç odası takımlarına stil sahibi bir dokunuş kazandırıyor. Bu tür dekorasyon içerisinde duvara monte edilebilen lake fonksiyonel raflar ya da çalışma masası sistemleri ile son derece modernize olabiliyor.

Gençlerin Kendi Dünyalarına Özel Genç Odası Tasarımları

Dayanıklı ve Kaliteli Takımlar Arasında Öne Çıkanlar

 

Genç odası fiyatları diğer mobilya tasarımlarında olduğu gibi kullanılan malzemenin türü ve işçilik gibi kriterlere göre belirleniyor. Ahşap malzemeli genç odası takımları, daha uzun ömürlü kullanım sağlarken nispeten daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Buna karşın yonga levha ve mdf genç odası tasarımları nitelikli malzeme kalitesi ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunarken aynı zamanda bütçe dostu olmasıyla da dikkat çekiyor. Erkek genç odası takımlarında ağırlıklı olarak gri, lacivert ve siyah renkler tercih edilirken, genç kız odası takımlarında ise beyaz, pembe ve daha renkli modelleri sunuluyor. Çocuğunuzun yaşına ve zevklerine uygun genç odası takımlarını seçerken İder Mobilya tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız. Hem bütçe dostu hem de zevkinize uygun kaliteli modelleri İder Mobilya'da bulabilir, web sitesinden seçtiğiniz ürünleri İder güvencesi ile zahmetsizce sipariş edebilirsiniz.


*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok