SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

26 Nisan 2021 Pazartesi

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi Sertifikası

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi Sertifikası

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi Sertifikası ile Hastanelerde, Sağlık Ocaklarında, Muayenehanelerde, Hastanelerde ve Tüm Sağlık Kuruluşlarında Hasta Kayıt Kabul Elemanı Olarak Çalışma İmkanı !
Hastanelerde, Sağlık Ocaklarında, Muayenehanelerde ve Diğer Sağlık Kuruluşlarında çalışmak mı istiyorsunuz ? O zaman sitemizi ziyaret edebilir ve uygun fiyat avantajlarımızdan sizde faydalanabilirsiniz. Hasta Kayıt Kabul eğitimi online uzaktan eğitim sistemiyle size sunulmaktadır.Eğitim ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler…

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi Hakkında

Online eğitim sistemiyle verdiğimiz Hasta Kayıt Kabul eğitiminde kayıt işlemleri tamamlanan kursiyerlerimize kendilerine özel bir öğrenci paneli oluşturulmaktadır.Kullanıcı adı ve şifreleri ile öğrenci panellerine bilgisayar, telefon veya tablet üzerinden giriş yapan kursiyerler panellerinde kayıtlı bulunan eğitim videolarını 7/24 istedikleri zaman istedikleri süreyle izleyebilmektedir.Eğitim sonunda yapılan online sınav sonunda başarılı olan kursiyerlere 560 saatlik Devlet Üniversitesi onaylı Hasta Kayıt Kabul eğitim sertifikaları üniversite tarafından gönderilmektedir.

Uygun fiyatlar
Grup kayıtlarında indirim imkanı
Aynı gün eğitime başlama 
Eğitim sonunda hızlı sertifika gönderimi
Kredi kartı ile 12 taksite kadar taksit seçenekleri
Güvenli ödeme

Devlet Üniversitesi Onaylı Hasta Kayıt Kabul Eğitim Sertifikası 

Eğitime katılmak için ön koşul bulunmamaktadır.Dileyen herkes eğitime katılabilir ve Devlet Üniversitesi onaylı sertifikaları ile iş başvurusunda bulunarak hemen işe başlayabilir.

Sizde bulunduğunuz ilden , evinizden çıkmadan eğitim almak ve hemen iş bulmak istiyorsanız ,
Bize Ulaşın.
Hasta Kayıt Kabul eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ve hemen kayıt olmak için ,


*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok