SON YAZILAR
latest

728x90

468x60

Önizle

7 Mart 2018 Çarşamba

Jel Akü Fiyatları Uygunluğu İle Dikkat Çeker

Telaffuzu kolay bir isim olan jel, kozmetik sektörü ile tıp dünyasında hekimler tarafından kullanılır. Sözlük anlamı ise kollovit sıvılar yâda sollerin pıhtılaşması sonucu oluşan pelte koyuluğunda bir maddedir. Denizcilik sektörü ve Güneş enerji Sistemlerinde tercih edinirliliği yüksek jel aküler ise jöle kıvamında içeriğinde elektrolit bulunan aküler olarak bilinir. Bu akülerin en önemli özelliği ağır çevresel koşullara uyumluluğu, sıcak ve titreşime karşı dayanıklı ve bakıma gereksinim duyulmamasıdır. Günlük kullanım için ideal standartlara sahiptir. Mükemmelliğini uzun süreli deşarjlarda gösterdiği performans ile gösterir. Jel akü fiyatları uygunluğu ile dikkat çekmekte ve markalar arasındaki alakasızlık kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren markalarla eşdeğerdedir.

Kullanım Alanları

Bu aküler elektrolit buharlaşmaya izin vermez. Bu durum starter aküler gibi dik kullanımının mecbur olmadığını gösterir. Dayanıklılığı bilimsel metotlar ile test edilmiştir. Kurşun plak dökülmelerine, aşırı sıcaklara ve titreşime karşı yukarıda da belirttiğimiz gibi dayanıklıdırlar. Kullanım alanları arasında marin akü, güneş panelleri, rüzgâr türbini ve temizlik makinelerinde kullanılmaktadır. Diğer akü çeşitlerine göre farklılık arz etse de ,jel akü fiyatları kullanıcıları için kazanç sağlar. Birçok sektörde olduğu gibi Çin ürünlerinin bu sektörü kuşatma altına aldığını görüyoruz. Ancak; bu ürünlerden daha kaliteli ve yerli bir ürünü ucuz fiyat içeriği ile temiz ederek kullanabilirsiniz. Bunu için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir

Çalışma Alanları

Günümüzde pek çok akü bakıma gerek duymaz. Bu akülerin oluşumunda asit ve kurşun alaşımı mevcuttur. Antilonitrin Bodadin Sitrin malzeme kutusuna sahip ve kısaca ABS olarak bilinir. Onun bu özelliği kırılma ve yanmaya karşı korur. Raf ömürleri yüksek vibrasyona dayanıklı olup jel akü fiyatları için belirleyici bir etken mevcut değildir. Geniş bir ısı yelpazesi ile çalışırlar. Çalışma alanları yatay veya dikey olarak esnektir. Kendi içinde düşük dirence sahiptir. Bu nedenle aylık bekleme durumunda kapasite kayıplarının çok düşük olduğu görülür.

Jel Akü Çeşitleri

Fiyatı yüksek, fiyatı düşük en ucuz jel akü fiyatları garanti içeriği ile tüketicinin kullanımına sunuluyor. Farklı marka model ve seçeneklerle kullanıma hazır hale getirilen aküler; Kuru Akü, Jel Akü, Traksiyoner Akü, Stasyoner Akü, Starter Akü gibi çeşitlere sahiptir. Bu aküler farklı kullanım amaçları taşır. Her birinin kullanım sahası farklıdır. Bir aküyü, farklı bir akü yerine kullanmak ağır sonuçlara sebep olur. Jel akü bir “Kuru akü” çeşididir. Kuru Akü teknolojik yapısına göre AGM (Elektroliti Seperatörlere Emdirilmiş) ve Jel Akü olarak ikiye ayrılır. Kuru aküler; yazar kasa, fotoğraf baskı cihazı, elektronik terazi, barkot cihazları, asansörler, hava alanı, bilgisayar, otomasyon sistemleri gibi çalışma sahalarında kullanılır.

*Kafe Medya ile tanıtım için tıklayın!
« ÖNCE
SONRA »

Hiç yorum yok